PAR MUMS

MB SPORTGROUP

MB SPORTGROUP tika dibināta 2013. rudenī. Uzņēmumu izveidoja izbijis profesionāls sportists (profesionāls riteņbraucējs). Mēs atbalstam BĒRNUS, JAUNIEŠUS, kā arī jaunus, talantīgus Latvijas sportistus riteņbraukšanā un citos sporta veidos. Uz doto mirkli mums ir 7 jauni puiši kurus atbalstam no Kuldīgas, Smiltenes, Cēsīm, Ventspils, Mālpis.

MĒS ATBALSTAM JAUNATNES SPORTA ATTĪSTĪBU LATVIJĀ.

Mēs esam oficiāli pārstāvji Latvijā un Baltijas Valstīs:

    1. Latvijā – NUTREND – Sporta Uzturs, Uztura Bagātinātājs. (NUTREND DS ir, Čehijas vadošais sporta uztura un uztura bagātinātāju ražotājs, kas paredzēts, domāts ne tikai sportistiem, bet ikvienam, kas piekopj aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. NUTREND ir dinamiski strauji augoša kompānija, kura tika dibināta 1993.gadā un šobrīd nodarbina 170 darbiniekus.).
    2. Baltijā – B and B CYCLING WEAR, Velo Apģērbs. Velo apģērbs tiek ražots 100% ITĀLIJĀ ar ļoti augstu kvalitāti un inovatīviem materiāliem. Piedāvājām viss jaunākās velo apģērba modes tendences, kā arī jaunākos inovatīvākos materiālus. Iespējams arī luminiscējoša krāsa. B and B CYCLING WEAR – ir Jūsu personīgais skroderis (dizaineris). Piedāvājam ELITES, BĒRNU, SIEVIEŠU, TRIATLONA, KOMFORTA, KOMANDAS un MTB līnijas.
    3. Latvijā – GIVOVA – Itālijas sporta apģērba zīmols.

MŪSU PIEDĀVĀJUMS:

1.NUTREND” – SPORTA UZTURS, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS;
2.B-and-B CYCLING WEAR” – VELO APĢĒRBS (arī piedāvājam izveidot velo apģērbu, pēc individuāla dizaina (komandām, klubiem, sporta skolām utt.));
3.GIVOVA” – IKDIENAS SPORTA APĢĒRBS;
4. SNIEDZAM KONSULTĀCIJAS PAR TRENIŅA PĀLNIEM;
5. IZSTĀDĀJAM TRENIŅA PLĀNUS “TIEŠI TEV;

SIA “MB SPORTGROUP”
Reģistrācijas Nr.: LV401037411130
Biroja Adrese: Valentīna iela 16, Rīga, LV-1046
Banka: AS “Citadele banka”
BIC/S.W.I.F.T.: PARXLV22
Konta Numurs: EUR – LV38PARX0020001170001

SATIKT KOMANDU

MB SPORTGROUP