SĀKUMS

KULTŪRISMS

KULTŪRISMS – Izmantojot progresīvo treniņa pretestību, lai kontrolēnu un attīstītu savus muskuļus. PERSONA, kura piedalās šajā pasākumā sauc par – KULTŪRISTU. Amatieru un profesionālās kultūristu sacensībās, kultūristi nostājās vienā līnijā, ieņem noteiktas pozas un vēlāk uzstājoties ar individuālu priekšnesumu tiesnešu kolēģijas priekšā, kas vēlāk izvērtē un nosaka uzvarētāju, pēc vairākiem kritērijiem, tādiem kā: ķermeņa simetrija, muskulatūra, sevis pozicionēšana.
KULTŪRISTI gatavojās sacensībām, caur attiecīgajām kombinācijā, tādām kā, kombinējot ķermeņā dehidritāciju, tauku zudumu, ieziešanos ar eļļu, padarot savu ādu tumšaku, vai sauļošanas ceļā, ar nolūku padarīt savus muskuļus daudz izteiksmīgākus, tādā veidā izceļot katru muskuli un padarot to atšķirīgus.

IZTURĪBAS SPORTS

ENDURODRIVE LĪNIJA – Specializēta produktu līnija, izstrādāta ar mērķi palīdzēt tieši izturības sporta veidiem. Palielināt izturību, ātruma izturību, kustību dinamiku, kā arī domāta komandas sporta veidiem. Produkti atbilst dažādu sporta veidu energoapgādes prasībām. Prasības pēc atbilstošiem dzērieniem, optimālu ķermeņa atjaunošanu pēc fiziskām aktivitātēm kā arī energoapgādei fiziskās aktivitātes laikā.
Produktu koncepcijai uzsvars IR – uz tās augsto iedarbību, maksimālu kvalitāti, efektivitāti un galvenokārt uz atļautām vielu sastāvdaļām, kuras satur produkti. Visi produkti tiek reģistrēti Čehijas Republikas Veselības Ministrijā. Mums ir veiksmīga sadarbība ar Čehijas Olimpisko Komiteju un Čehijas Anti-Dopinga aģentūru, kuri pieder pie mūsu nozīmīgākajiem sadarbības partneriem.

AKTĪVS DZĪVESVEIDS

AKTĪVS DZĪVESVEIDS – Kā termiņu, ko Austrijas psihologs Alfrēds Adlers (1870-1937) sākotnēji tika izmantojis. Termiņš tika ieviests 1950., kā atvasinājums stila modernisma mākslā. Nepieciešams tikai nedaudz, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu: pārdomāts uzturs, regulāras fiziskās aktivitātes un dažādas citas veselīga dzīvesveida izmaiņas, padarīs Tevi stiprāku, enerģiskāku un drošāku. Lai uzturētu veselīgu dzīvesveidu, nevajag daudz, jo galvenais ir ieviest veselīgus ieradumus savā ikdienā.

B&B VELO APĢĒRBS

RITEŅBRAUKŠANA – IR, viens no viss skaistākiem sporta veidiem “Jūsu neaprakstāma pirmā pieredze, visstilīgākā velo apģērbā”. Tas ir Tas, ko speciāls velo apģērbs no B and B Jums piedāvā. Nav svarīgi par ko mēs runājām, vai par B and B speciālo kolekcijas līniju, vai B and B KOMANDAS Līniju, izveidota pēc individuāla pasūtījuma.

IZVĒLIES MŪS, kā SAVU personīgo dizaineri (skroderi). Jums ir lieliska izvēle pasūtīt velo apģērba kolekciju “GATAVS VALKĀŠANAI”, vai kopīgiem spēkiem izstrādāt skaistu un funkcionālu velo komandas apģērbu. Tas ir veids, kā MŪSU kopējais darbs, izceltu JŪS no pārējās grupas (PELOTON).